keno
 
Καλώς ήρθες Επισκέπτη
Πρόσφατα Θέματα
» πως να αποστιθησεις ποιο εύκολα;
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty20.10.18 20:07 από evelyntzika

» Grammar Nazi
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty20.10.18 19:59 από evelyntzika

» Οι δυσκολίες μιας μελλοντικής υποψήφιας
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty09.09.18 12:07 από Andriana P.

» Μετεγγραφές
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty03.09.18 2:10 από Oz

» Βάσεις 2018
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty12.08.18 15:34 από Spyros

» ΕΚΘΕΣΗ ΓΠ 2018
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty08.06.18 13:24 από john_pane

» ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty04.06.18 21:17 από john_pane

» Κούραση
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty20.05.18 11:28 από john_pane

» 10% πανελληνιες
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty03.05.18 0:25 από kostas123

» Τουριστικά
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty20.04.18 1:11 από Chalmoukaki

» Σε ποια σχολή θέλετε να περάσετε;
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty20.04.18 1:10 από Chalmoukaki

» ΕΙΔΙΚΑ ΜΑΘΉΜΑΤΑ
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty20.04.18 1:09 από Chalmoukaki

» Θεωρητική 2018
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty15.04.18 11:15 από annamikaelson13

» Είμαι τρελαμενος
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty12.04.18 20:06 από john_pane

» Σειρές
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty12.04.18 20:03 από φενια

» 2o Android APP διαθέσιμο! | ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΜΟΡΙΩΝ
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty02.04.18 17:29 από Chulee

» İatrikh
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty30.03.18 3:20 από Θείος Μπολζάνος

» μαθηματικά 2ου πεδίου
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty28.03.18 0:20 από Ioannakar

» σχολες
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty16.03.18 19:34 από Maria_pap

» πληροφορίες για την θεωρητική
θετικη / θεωρητική/ οικονομία ; - Σελίδα 13 Empty10.03.18 12:52 από ele99

Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Κανένας

Παρόντες χρήστες
Επισκέπτες : 0
«Μυστικοί» : 0
Μέλη : 0
Συνδεδεμένοι :
Refresh
Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 1503, στις 27.05.16 23:35
Συνολικοί επισκέπτες







Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από Danai 15.03.17 15:15

Με συγχωρεις αν γινομαι αδιακριτη, αλλα δεν ειναι λιγο αργα για να ξεκινησεις να διαβαζεις τωρα; (οι πανελλήνιες ειναι σε λιγοτερο απο 3 μηνες). Εξάλλου, δεν ειναι οτι εδωσες περσι και τα εχεις "φρεσκα"..εχουν περασει 10 χρονια..θα σου ειναι δυσκολο.. Παρολ' αυτα, με μια γρηγορη αναζήτηση στο διαδίκτυο μπορεις να βρεις τα παντα. Απλα γραψε Αρχαία Προσανατολισμου, εξεταστέα υλη 2016-2017 Smile


Danai

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από Anneta 15.03.17 15:27

Οντως γινεσαι αδιακριτη. Αν δε μπορεις να με βοηθισεις.. δε πηραζει. Ελπιζω καποιος αλλος απο δω να με κατατοπισει.

Anneta
Anneta
Points : 8

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από sofakik 15.03.17 15:30

Αννετα το βιβλιο το πηρες τωρα ετσι η καινουργια εκδοση ειναι δηλαδή;

sofakik
sofakik
Points : 389

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από Anneta 15.03.17 15:31

Ναι. Ειναι η καινουρια εκδοση!! Κι εσυ δινεις αρχαια;;

Anneta
Anneta
Points : 8

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από Danai 15.03.17 15:43

Αρχικα, δε σε ρωτησα για ποιο λογο δεν εδωσες τοσα χρονια, τοτε ναι, θα γινομουν ισως αδιακριτη. Απλα μου αρεσει να κραταω τους τυπους ευγένειας και εξέφρασα την αποψη μου ευγενικα χωρις να σε προσβάλω, θεωρω. Καλο ειναι λοιπον, να εισαι πιο προσεκτική, οταν διαβαζεις τα σχολια των υπολοιπων και να εκφραζεσαι λιγο καλυτερα και χωρις ειρωνείες, οταν απευθυνεσαι σε ατομα που δε γνωριζεις. Επιπλεον, σου ειπα ακριβως τι χρειαζεται να κανεις για να βρεις τη λυση στο ερωτημα σου. Το αν εσυ για τον οποιονδήποτε λογο δε θες να δεις την επισημη υλη ειναι δικο σου θεμα. Η υλη των αρχαιων ειναι μεγαλη και υπαρχει αναλυτικα σε παρα πολλα σαιτ με πρωτο και κυριο το υπουργειο παιδειας. Θεωρω οτι προσπαθησα να βοηθησω και οτι ημουν κατατοπιστικοτατη, απλα εσυ για καποιο λογο εξελαβες το αντιθετο. Να σαι καλα Smile

Danai
Danai
Θεωρητική
Points : 698

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από Anneta 15.03.17 15:52

Προφανως την εχω την υλη. Ειμαι συγκεκριμενη στο τί ζηταω, μια διευκρινιση. Προσεκτικη παντα ειμαι. Αν ημουν ειρωνικη δε μπορεις να το γνωριΖεις διοτι δε με ακους κ δε με βλεπεις. Τι γνωμη σου καλο θα ηταν να την εκφραζεις οταν καποιος στη ζηταει. Αλλα εφοσον δε ξερεις να μου απαντησεις. Δε βρισκω λογο και να παραθετεις αλλο τις ευγενικες σου σκεψεις!!! (Αυτο ναι, ειναι ειρωνεια)!!!

Anneta
Anneta
Points : 8

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από sofakik 15.03.17 16:04

Λοιπον ειναι και η απαντηση του πρωταγορα και ο μυθος για τη δημιουργια της ανθρωπινης κοινωνίας: ) μεχρι εκει που λεει την υπακοη σε αυτούς . Τι θελεις να περασεις αννετα; μωρε κοριτσια νομιζω εγινε καταλαθος μια παρεξηγησε ας το ξεχασουμε ♥!ειμαι σιγουρη πως καμια δεν ειχε κακη πρόθεση: )

sofakik
sofakik
Points : 389

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από Anneta 15.03.17 16:12

Σ'ευχαριστω πολυ που μπηκες στον κοπο να το τσεκαρεις. Σου ευχομαι μικρη μου καλη επιτυχια και να τα πας οσο το δυνατον καλυτερα, και μην απογοητευτεις αν κατι δε παει καλα, θα υπαρχει λογος!!! Κοινωνιολογια, ομως οταν εδινα το 07 ειχα περασει Παιδαγωγικα ειδικης αγωγης στο Βολο!!! Εσενα τι σε ενδιαφερει;

Anneta
Anneta
Points : 8

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από Danai 15.03.17 16:17

Αννετα, δε φαινεται να εχεις την υλη οταν ρωτας αν ειναι εντός η αλληγορία του σπηλαίου. Οποτε.. αυτα τα "προφανως" δεν ισχυουν. Επισης, οταν ρωτας αν εχει καποιος την υλη των αρχαιων, λογικα θελεις να σου τη δώσει, και αυτα τα "πχ" ειναι παραδείγματα και επομενως εχεις κι αλλες σχετικες αποριες, γι αυτο και εγω σου ειπα που μπορεις να βρεις την επισημη υλη. Τελος πάντων, δεν θα ασχοληθώ αλλο. 27 χρονων εισαι, δε σε ξερω, αλλα θεωρω οτι θα επρεπε να εκφραζεσαι λιγο καλυτερα.

Υ.Γ. Σε αυτο το φορουμ ειμαστε για να εκφραζουμε αποψεις, προβληματισμους και να συζηταμε. Αν εσυ δεν εισαι δεκτικη σε ολα αυτα, πολυ απλα μη μπαινεις Smile

Danai
Danai
Θεωρητική
Points : 698

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από sofakik 15.03.17 16:20

Εγω θα ηθελα να περασω ειτε νομικη ειτε κατι σχετικο με φιλολογια νηπιαγωγων σε ευχαριστω αννετα επισης ευχομαι και σε σενα το ιδιο οπως και σε ολα τα παιδια της κοινότητας: ) παντως η εφαρμογη πανελληνιες 2017 λεει επισης την υλη σε καθε μαθημα με αρκετα αναλυτικο τροπο αν ειναι τσεκαρε και εκει μηπως βρεις και κατι παραπανω η κατι χρησιμο!

sofakik
sofakik
Points : 389

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από Anneta 15.03.17 16:41

Δε θα στο χαλασω. Οπως νομιζεις. Εχεις επιθετικη διαθεση και δε θα μπω σ αυτο το τρυπακι για μια ερωτηση που τοσο υπερανελυσες και ποσο μαλλον να τσακωθω με μια εφηβη που φαινεται πως αυτο εχει σκοπο!!! Ναι ειμαι 27 χρονων κ δε κανω πως τα ξερω ολα!!! Καλη επιτυχια λοιπον σας ευχομαι με θετικη διαθεση γιατι αυτο εχει σημασια!!!

Anneta
Anneta
Points : 8

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Thema Aplo Απ: θετικη / θεωρητική/ οικονομία ;

Δημοσίευση από Danai 15.03.17 16:59

Οχι, κανεις λαθος, καθως δεν ειχα καμιά προθεση να τσακωθω. Γενικα, δεν ειμαι τυπος ανθρωπου που τσακωνεται. Απλα δε μαρεσει να με προσβάλλουν και εσυ αυτο έκανες. Οταν ο αλλος απανταει στο σχολιο σου (και δε σε γραφει οπως κανει η πλειοψηφία για τους δικους της λογους φυσικα) , ειτε σου δινει την απαντηση που θελεις, ειτε οχι, απαντας ευγενικα. Εγω ετσι ξερω. Αυτο το "ελπιζω καποιος αλλος απο εδω να με κατατοπισει" καθως και αλλα που ειπες τα θεωρησα προσβλητικα και γι αυτο λοιπον εδωσα τοση εκταση στο θεμα, αν και ισως δεν επρεπε, γιατι μολις καταλαβα οτι δεν ειχε κανενα νοημα. Απλα προσπαθησε, την επομενη φορα που θα μπεις σε ενα οποιοδηποτε φορουμ/σαιτ/οτιδηποτε σαν αυτο, που τα μελη του ειναι κυριως 17 χρονα παιδια, να μη θεωρεις τον εαυτο σου ανωτερο ή ωριμοτερο, αφού σε αυτο το θεμα η ηλικια δεν εχει καμια σημασια. Πολλες φορες, ο τροπος που μιλαει καποιος δειχνει και την ωριμότητα που κατεχει! Καλη τυχη ευχομαι και σε σενα σε οτι κανεις!

Danai
Danai
Θεωρητική
Points : 698

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Σελίδα 13 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης